Жіноча міні сумочка клатч Червоний Трендова міська сумка(VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч Червоний(VS)

Жіноча міні сумочка клатч Baellery Характеристики: Матеріал: якісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Довгий плечовий ремінець-ланцюжок у комплекті; Довжина плечового ременя: 63 см; Висота: 10 см; Довжина: 20 см; Товщина: 5 см; Переваги: Яскраві та насичені кольори; Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий; Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber. Відправка в день замовлення Відправка з м. Дніпро, більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили - завтра отримали (детальніше уточнюйте у менеджера при оформленні замовлення) Прямі поставки з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за найвигіднішою цін на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару в найкоротші терміни, якщо Вас щось не влаштує. Оплата при отриманні Відправляємо післяплатою (оплата при отриманні), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Довжина плечового ременя | 630 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Мини |
- Ціна: 741,15 ₴

