Велика сумка жіноча сумка міська сумка для дівчат через плече(VS)(VS)

Велика сумка жіноча сумка міська сумка для дівчат через плече(VS)

Велика жіноча сумка Луї Вітон люкс сумочка, міська сумка для дівчат через плече Характеристики: Матеріал: якісна та щільна турецька екошкіра, без стороннього запаху; Якісна підкладка (не поліестер); Довжина: 32 см; Ширина на основі: 11,5 см; Висота: 27 см; Плечовий ремінь на карабінах входить в комплект (можна носити як в руках за ручки, так і на плечі) Оплата і доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою . Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 270 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 115 мм |
- Ціна: 1 400 ₴










