-12%

Жіночий рюкзак міський Кенгуру невеликий рюкзачок для дівчат(VS)(VS)
1 050 ₴
929 ₴
- В наявності
- Код: 1286(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий рюкзак міський Кенгуру невеликий рюкзачок для дівчат(VS)(VS)

Жіночий рюкзак міський Кенгуру прогулянковий невеликий рюкзачок для дівчат(VS)

Жіночий міський рюкзак Кенгуру прогулянковий, невеликий рюкзачок для дівчат Стильний і модний жіночий рюкзак, ідеальний варіант для повсякденного використання, дуже зручний і практичний Характеристики Матеріал: якісна екошкіра; Висота: 32 см; Ширина: 24 см; Глибина на основі: 11 см; Лямки регулюються; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою, Justin. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам або пишіть на VIber, ми завжди на звapos;язку. У нас великий вибір жіночих та чоловічих сумок та аксесуарів, переходьте на наш сайт.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 600 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Жіночий рюкзак Кенгуру прогулянковий невеликий рюкзачок для дівчат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴









