-22%

Жіноча міні сумочка клатч під рептилію Маленька сумка на ланцюжку рептилія (VS)(VS)
680 ₴
529 ₴
- В наявності
- Код: 1051(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч під рептилію Маленька сумка на ланцюжку рептилія (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч під рептилію Маленька сумка на ланцюжку рептилія(VS)

Жіноча міні сумочка клатч під рептилію, Маленька сумка на ланцюжку рептилія Характеристики Матеріал: екошкіра; Закривається на 2 магніти-кнопки; Усередині 3 відділення; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра; Довжина: 18,5 см; Висота: 13 см; Ширина на основі: 7 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 185 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч під рептилію, Маленька сумка на ланцюжку рептилія |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴









