
Жіноча міні сумка клатч змія шкіра рептилії сумочка під рептилію Зелений(VS)(VS)
1 282,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1061ББ(VS)
Жіноча міні сумка клатч змія шкіра рептилії сумочка під рептилію Зелений(VS)(VS)

Жіноча міні сумка клатч змія шкіра рептилії сумочка під рептилію Зелений(VS)

Жіноча міні сумка клатч змія шкіра рептилії, сумочка під рептилію Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра в стилі рептилії (добре тримає форму); Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 21,5 см; Ширина на основі: 8 см; Висота: 15 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 1 282,50 ₴




