-5%

Жіноча міні сумочка клатч маленька сумка (VS)(VS)
950 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 771КР(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча міні сумочка клатч маленька сумка (VS)(VS)

Жіноча міні сумочка клатч чорна маленька сумка(VS)

Жіноча міні сумочка клатч Pinko чорна, маленька сумка Пінко пташки Характеристики Матеріал: високоякісна еко-шкіра (добре тримає форму); Закривається на 2 магніти-кнопки; Усередині 3 відділення; Фурнітура: метал; Плечовий ремінь: ланцюжок+екошкіра; Довжина плечового ременя: 145 см (максимальна, можна складати в двоє або вкоротити при необхідності, прибравши зайві ланки в ланцюжку); Довжина: 23 см; Висота: 14,5 см; Ширина на основі: 8 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Довжина плечового ременя | 1450 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Клатч |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Тип призначення | Жіноча міні сумочка клатч Pinko чорна з червоними вставками, маленька сумка Пінко пташка |
| Паковання засобу | Пакетик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴








