
Сумка жіноча Трендова міська сумка(VS)(VS)
1 400 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 580(VS)
Сумка жіноча Трендова міська сумка(VS)(VS)

сумка жіноча Трендова міська сумка(VS)

Якісна жіноча сумка на плече Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна екошкіра, добре тримає форму; Плечовий ремінь та брелок у комплекті; Максимальна довжина плечового ременя: 120 см; Висота ручок: 13 см; Висота: 20 см; Довжина: 27,5 см; Ширина основи: 12 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Кількість відділень | 1 |
| Стать | Жіночий |
- Ціна: 1 099 ₴






