
Жіноча маленька сумочка барило на плече міні сумка на замочці(VS)(VS)
920 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1330(VS)
Жіноча маленька сумочка барило на плече міні сумка на замочці(VS)(VS)

Жіноча маленька сумочка барило на плече міні сумка на замочці(VS)

Жіноча маленька сумочка барило на плече, міні сумка на замочці Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра (добре тримає форму); Ширина: 13 см; Ширина на основі: 8 см; Висота: 17 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 170 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 70 мм |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 80 см |
| Тип призначення | Жіноча маленька сумочка-бочечка на плече, мінісумка на замочку |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 130 см |
- Ціна: 799 ₴









