
Жіноча сумка рептилія з брелоком Червоний Трендова міська сумка(VS)(VS)
1 100 ₴
999 ₴
- В наявності
- Код: 1458К(VS)
Жіноча сумка рептилія з брелоком Червоний Трендова міська сумка(VS)(VS)

Жіноча сумка рептилія з брелоком Червоний(VS)

Жіноча сумка рептилія з брелоком Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра (добре тримає форму); Довжина: 28 см; Ширина на основі: 12 см; Висота: 20 см; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якнайшвидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Довжина ручок | 130 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | 2 основних, Перегородка на блискавці |
| Оздоблення та прикраси | Брелок |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Зміїний принт |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Трапеція |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Паковання засобу | Пакетик |
- Ціна: 999 ₴


