
Класична жіноча сумка чорна велика жіноча сумочка шкіра Туреччина(VS)(VS)
1 100 ₴
1 049 ₴
- В наявності
- Код: 1023(VS)
Класична жіноча сумка чорна велика жіноча сумочка шкіра Туреччина(VS)(VS)

класична жіноча сумка чорна велика жіноча сумочка еко шкіра Туреччина(VS)

Якісна класична жіноча сумка чорна, велика жіноча сумочка шкіра Туреччина Характеристики: Матеріал: високоякісна турецька еко-шкіра (щільна); Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; У комплекті плечовий ремінь: шкіра еко на карабінах; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 30 см; Висота: 27 см; Ширина на основі: 12 см; Переглянути весь асортимент жіночих сумочок Відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin щодня, крім неділі. Ми завжди намагаємося максимально швидко відправити Ваше замовлення і нерідко наші клієнти отримують замовлення вже наступного дня. Перед відправкою товар перевіряється нашому складі відсутність брака. Оплата на карту ПриватБанку, ПромОплата, Накладний платіж (Оплата при отриманні) Якщо у Вас залишилися питання, передзвоніть нам і наш менеджер із задоволенням відповість Вам та допоможе з вибором
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 270 мм |
| Довжина плечового ременя | 1200 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 300 см |
| Тип призначення | Якісна класична жіноча сумка в стилі Зара чорна, велика жіноча сумочка Zara екошкіра Туреччина |
| Паковання засобу | Пакетик |
| Ширина | 120 см |
- Ціна: 1 049 ₴








