
Чоловічий шкіряний гаманець під рептилію портмоне натуральна шкіра коричневий рептилія(VS)
600 ₴
529 ₴
- В наявності
- Код: 865(VS)
Чоловічий шкіряний гаманець під рептилію портмоне натуральна шкіра коричневий рептилія(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець під рептилію портмоне натуральна шкіра коричневий рептилія(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець під рептилію портмоне натуральна шкіра коричневий рептилія Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра (бичача); Зразок зрізання шкіри у наявності; Висота: 9,5 см; Довжина: 11,5 см; Товщина: 2,5 см; Рельєфний малюнок під рептилію, відділи під картки та документ (пластик); Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 75 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Рептилія |
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Горизонтальне |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 529 ₴




