
Чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра чоловічий портмоне Коричневий(VS)
1 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1353МК(VS)
Чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра чоловічий портмоне Коричневий(VS)

Чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра чоловічий портмоне Коричневий(VS)

Чоловічий шкіряний клатч гаманець натуральна шкіра, чоловіче чорний портмоне Характеристики: Матеріал: коров'яча шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 20 см; Ширина: 10 см; Товщина: 1 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 150 г |
| Вид шкіри | Бичина |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Довжина | 200 мм |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Тип | Клатч |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Гладка |
| Тип призначення | Чоловічий шкіряний клатч-шум натуральна шкіра, чоловіче портмоне |
- Ціна: 1 100 ₴




