
Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії тримач гаманець для пластикових карток та візиток(VS)
800 ₴
565 ₴
- В наявності
- Код: 1164(VS)
Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії тримач гаманець для пластикових карток та візиток(VS)

Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії тримач гаманець для пластикових карток та візиток(VS)

Шкіряна візитниця кадхолдер шкіра рептилії, тримач гаманець для пластикових карток та візиток Характеристики: Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості; Рельєфна шкіра у силі рептилії; Ширина: 8,5 см; Висота: 10 см; Товщина: 2,5 см; Місткість: 20 карт; Якісна внутрішня частина дорогих матеріалів; УВАГА! Ціна вказана лише за візитницю, якщо потрібна дерев'яна подарункова коробка, як на останніх фото, обов'язково уточнюйте при замовленні (ціна коробки +165 грн). Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Кількість відділень для кредитних карток | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Кількість вміщуваних карт | 20 шт. |
| Тип | Візитниця для своїх карток |
- Ціна: 565 ₴









