
Великий чоловічий шкіряний клатч барсетка чорний Клатч сумка з натуральної шкіри для чоловіків (VS)
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1451(VS)
Великий чоловічий шкіряний клатч барсетка чорний Клатч сумка з натуральної шкіри для чоловіків (VS)

Великий чоловічий шкіряний клатч барсетка чорний Клатч сумка з натуральної шкіри для чоловіків (VS)

Чоловічий шкіряний клатч гаманець на блискавці, натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Ремінець на руку; Висота: 18 см; Довжина: 28 см; Товщина: 2 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 280 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 20 см |
- Ціна: 1 300 ₴







