
Чоловічий шкіряний затискач для купюр гаманець кардхолдер із натуральної шкіри (VS)
877,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1193(VS)
Чоловічий шкіряний затискач для купюр гаманець кардхолдер із натуральної шкіри (VS)

Чоловічий шкіряний затискач для купюр гаманець кардхолдер із натуральної шкіри (VS)

Чоловічий шкіряний затискач для купюр, гаманець кардхолдер з натуральної шкіри Характеристики: Матеріал: Натуральна шкіра; Довжина: 11,5 см; Висота: 8,5 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 115 мм |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Затискач для купюр |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 877,50 ₴









