
Великий чоловічий клатч барсетка клітинка гаманець сумка на ремінці в клітинку(VS)
900 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1339(VS)
Великий чоловічий клатч барсетка клітинка гаманець сумка на ремінці в клітинку(VS)

Великий чоловічий клатч барсетка клітинка гаманець сумка на ремінці в клітинку(VS)

Якісний великий чоловічий клатч барсетка клітинка, гаманець сумка на ремінці в клітинку Характеристики: Матеріал: якісна еко шкіра – це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, що своїми властивостями за якістю не поступається натуральній шкірі Висота: 20 см; Довжина: 27 см; Товщина: 6 см; Переваги:; Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий; Морозостійкість (екошкіра не лопається і не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що суттєво відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 270 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 200 мм |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 60 см |
- Ціна: 799 ₴









