
Шкіряна візитниця кардхолдер кредитниця з натуральної шкіри (VS) (VS) (VS) (VS) (V (VS)
741,15 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1184ГЧ(VS)
Шкіряна візитниця кардхолдер кредитниця з натуральної шкіри (VS) (VS) (VS) (VS) (V (VS)

Шкіряна візитниця кардхолдер по Гучі чорна кредитниця з натуральної шкіри (VS)

Шкіряна візитниця кардхолдер по Гучі чорна, кредитниця з натуральної шкіри Характеристики: Матеріал: натуральна м'яка шкіра люкс якості; Ширина: 8,5 см; Висота: 10 см; Товщина: 2,5 см; Місткість: 20 карт; Якісна внутрішня частина дорогих матеріалів; УВАГА! Ціна вказана лише за візитницю, якщо потрібна дерев'яна подарункова коробка, як на останніх фото, обов'язково уточнюйте при замовленні (ціна коробки +165 грн). Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Довжина | 100 мм |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість карт, що вміщаються | 20 шт. |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16-20 |
| Кількість прозорих відділень | 16-20 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Тип | Візитниця для своїх карт |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
- Ціна: 741,15 ₴









