-25%

Великий клатч барсетка для документів крокодил чорний чоловіча сумка гаманець для телефону рептилія (VS)
800 ₴
599 ₴
- В наявності
- Код: 693(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий клатч барсетка для документів крокодил чорний чоловіча сумка гаманець для телефону рептилія (VS)

Великий клатч барсетка для документів крокодил чорний чоловіча сумка гаманець для телефону рептилія (VS)

Великий чоловічий клатч барсетка для документів крокодил чорний, чоловіча сумка гаманець для телефону рептилія Характеристики: Матеріал: якісна Еко Шкіра; Металева фурнітура; Довжина: 25 см; Висота: 16,5 см; Товщина: 3 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, УкрПоштою. Відправлення замовлень робимо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передплата на картку ПриватБанку, Оплата при отриманні (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenguru |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 200 г |
| Тип шкіри за способом оброблення | Рептилія |
| Стать | Чоловічий |
| Розташування | Горизонтальне |
| Тип | Клатч |
| Тип призначення | Великий чоловічий клатч барсетка для документів крокодил чорний, чоловіча сумка-шумок для телефона рептилія |
| Товщина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 599 ₴









