-9%

Стильний чоловічий клатч Чорний(VS)
580 ₴
529 ₴
- В наявності
- Код: 121Ч(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний чоловічий клатч Чорний(VS)

Стильний чоловічий клатч Baellery Чорний(VS)

Стильний чоловічий клатч Baellery Характеристики: Матеріал: Якісна шкіра ПУ; Довжина: 20 см; Ширина: 11 см; Товщина: 2,5 см; Закривається на кнопку та на блискавку; Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baellerry |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Товщина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴









