Чоловічий шкіряний гаманець із крокодилом із натуральної шкіри чорний(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець із крокодилом із натуральної шкіри чорний(VS)

Чоловічий шкіряний гаманець з крокодилом Характеристики: Матеріал: шкіра; Колір чорний; Довжина: 11,5 см; Висота: 9,5 см; Дивіться також й інші наші моделі гаманців Весь асортимент гаманців та клатчів тут ГАМАНЕЧКИ І ПОРТМОНІ Якщо у Вас залишилися питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами та уточнимо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, прочитайте уважно умови доставки та оплати та ознайомтеся з тарифами на доставку у розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри | Бичина |
| Довжина | 115 мм |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Товщина | 16 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 800 ₴





