
Чоловіча нагрудна поясна бананка месенджер барсетка слінг через плече (VS)
1 100 ₴
869 ₴
- В наявності
- Код: 975(VS)
Чоловіча нагрудна поясна бананка месенджер барсетка слінг через плече (VS)

Чоловіча нагрудна поясна бананка стиль Louis Vuitton месенджер барсетка слінг через плече (VS)

Чоловіча нагрудна поясна бананка стиль Louis Vuitton месенджер барсетка слінг через плече на пояс сумка Велика та містка чоловіча бананка, дуже зручна в повсякденному використанні. Характеристики Зверніть УВАГА на розміри, бананка велика! Матеріал: якісна Екошкіра + канва; Довжина: 38 см; Висота: 22 см; Ширина за верхньою основою: 7 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. У нас великий вибір чоловічих і жіночих сумок і аксесуарів, переходьте на наш сайт.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 220 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Молодіжний |
| Розмір | Великий |
| Матеріал | Канва |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 869 ₴









