
Чоловічий клатч сумка місткий чоловіча сумка клатч барсетка Коричневий(VS)
900 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1339КМ(VS)
Чоловічий клатч сумка місткий чоловіча сумка клатч барсетка Сірий(VS)

Чоловічий клатч сумка місткий чоловіча сумка клатч барсетка Сірий(VS)

Чоловіча сумка барсетка клатч, чоловічий клатч гаманець Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі Висота: 20 см; Довжина: 27 см; Товщина: 6 см; Переваги:; Візуально акуратний і компактний, але водночас досить місткий; Морозостійкість (екошкіра не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника);
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 200 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 60 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 270 см |
| Основні | |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Клатч |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 799 ₴

