-27%

Чоловіча сумка на груди екошкіра сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді Чорний(VS)
1 300 ₴
949 ₴
- В наявності
- Код: 1119(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка на груди екошкіра сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді Чорний(VS)

Чоловіча сумка на груди екошкіра сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді Чорний(VS)

Чоловіча сумка на груди екошкіра, сумка-слінг для чоловіків месенджер крос-боді Характеристики: Матеріал: екошкіра + канва; Ширина: 17 см; Висота: 25 см; Глибина на основі: 5 см; Плечовий ремінь регулюється.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 250 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 170 см |
| Тип призначення | Якісна чоловіча сумка на груди екошкіра, сумка-слінг для чоловіків у стилі Луї Вітон месенджер крос-боді |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Канва |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 949 ₴









