
Чоловіча шкіряна барсетка сумка 2 в 1 клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний(VS)
1 500 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1344С(VS)
Чоловіча шкіряна барсетка сумка 2 в 1 клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний(VS)

Чоловіча шкіряна барсетка сумка 2 в 1 клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний(VS)

Чоловіча шкіряна барсетка сумка 2 в 1, клатч із натуральної шкіри чоловічий чорний Характеристики: Матеріал: бичача шкіра; Сумка-клатч (є ремінець на плече, а також ремінець на руку); Висота: 20 см; Довжина: 30 см; Товщина: 4 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 200 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 300 см |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Клатч |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Тип шкіри | Бичина |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 249 ₴









