-11%

Чоловіча сумка барсетка органайзер в клітинку з еко шкіри Чорний(VS)
900 ₴
799 ₴
- В наявності
- Код: 1428(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка барсетка органайзер в клітинку з еко шкіри Чорний(VS)

Чоловіча сумка барсетка органайзер в клітинку з еко шкіри стиль Луї Вітон Чорний(VS)

Чоловіча сумка барсетка органайзер в клітинку стиль Луї Вітон Характеристики: Матеріал: якісна екошкіра; Довжина: 25 см; Висота: 14,5 см; Ширина: 10 см;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 145 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 250 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴






