
Стильна чоловіча сумка планшет у клітку барсетка Чорний(VS)
1 400 ₴
1 169 ₴
- В наявності
- Код: 1429(VS)
Стильна чоловіча сумка планшет у клітку барсетка Чорний(VS)

Стильна чоловіча сумка планшет у клітку барсетка Чорний(VS)

Стильна чоловіча сумка планшетка у клітку барсетка Характеристики: Матеріал: еко-шкіра + канва; Закривається на блискавку; Усередині 1 основне відділення та внутрішня кишенька на блискавці; Фурнітура: метал; Плевий ремінь регулюється по довжині; Висота: 22 см; Довжина: 30 см; Ширина на основі: 8 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 220 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 см |
| Основні | |
| Довжина: | 300 см |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Стильна чоловіча сумка планшетка в карту барсетка |
- Ціна: 1 169 ₴







