
Чоловіча шкіряна сумка планшет з ручками рептилія натуральна шкіра(VS)
2 300 ₴
1 849 ₴
- В наявності
- Код: 1528(VS)
Чоловіча шкіряна сумка планшет з ручками рептилія натуральна шкіра(VS)

Чоловіча шкіряна сумка планшет з ручками рептилія натуральна шкіра(VS)

Чоловіча шкіряна сумка планшетка з ручками рептилія натуральна шкіра Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Довжина плечового ременя: 120 см; Довжина: 29 см; Ширина на основі: 7 см; Висота: 32 см;
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 320 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 290 см |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-планшетка з ручками рептилія натуральна шкіра |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 849 ₴









