-9%

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча Чорний(VS)
1 700 ₴
1 549 ₴
- В наявності
- Код: 675(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча Чорний(VS)

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча Чорний(VS)

Якісна невелика дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча універсальна Храктеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 47 см; Ширина основи: 22 см; Висота: 26 см; Ручка для кріплення на валізу; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1 г |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 22 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 47 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 470 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Форма | Прямокутна |
| Основні | |
| Плечовий ремінь | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴









