
Чоловіча бананка сумка на груди барсетка на плече кроссбоді слінг Jeep з USB екошкіри Темно-коричневий(VS)
900 ₴
699 ₴
- В наявності
- Код: 1122ТК(VS)
Чоловіча бананка сумка на груди барсетка на плече кроссбоді слінг з USB екошкіра (VS)

Чоловіча бананка сумка на груди барсетка на плече кроссбоді слінг Jeep з USB екошкіра (VS)

Чоловіча бананка сумка на груди, барсетка на плече кроссбоді слінг Jeep з USB екошкіра Характеристики: Матеріал: Еко шкіра преміум класу (щільна, м'яка за жорсткістю); Ширина: 18 см; Висота: 28 см; Ширина на основі: 5 см; Відсік під USB; Максимальна довжина плечового ременя: 125 см (регулюється у менший бік);
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 280 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Ширина | 50 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 см |
| Колір | Виберіть колір |
| Основні | |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Форма | Нестандартна |
- Ціна: 699 ₴








