-21%

Нагрудна чоловіча бананка клітина сумка слінг крос боді на груди(VS)
1 100 ₴
865 ₴
- В наявності
- Код: 1405ЛВ(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Нагрудна чоловіча бананка клітина сумка слінг крос боді на груди(VS)

Нагрудна чоловіча бананка стиль Луї Вітон клітина сумка слінг крос боді на груди(VS)

Нагрудна чоловіча бананка стиль Луї Вітон клітина, сумка слінг крос боді на груди Характеристики: Матеріал: екокжа; Ширина: 20 см; Висота: 33 см; Глибина на основі: 8 см; Плечовий ремінь регулюється.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 330 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розмір | Середній |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Немає |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Так |
| Матеріал | Екошкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Ширина | 80 см |
| Довжина: | 200 см |
| Основні атрибути | |
| Тип | Сумка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 865 ₴









