
Стильна чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі (VS)
1 800 ₴
1 499 ₴
- В наявності
- Код: 1045(VS)
Стильна чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі (VS)

Стильна чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі (VS)

Стильна чоловіча міська сумка на плече, велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі, щільна та якісна екошкіра Характеристики: Матеріал: канва + якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 48 см; Ширина за основою: 24 см; Висота: 36 см; Герметичний відділ для взуття; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 360 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 240 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 480 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Канва |
| Підкладка | Да |
- Ціна: 1 499 ₴









