-11%

Чоловіча бананка сумка на груди кроссбоді месенджер шкіра рептилія чорна нагрудна барсетка(VS)
1 400 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 691(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча бананка сумка на груди кроссбоді месенджер шкіра рептилія чорна нагрудна барсетка(VS)

Чоловіча бананка сумка на груди кроссбоді месенджер шкіра рептилія чорна нагрудна барсетка(VS)

Чоловіча бананка сумка на груди кросбоді месенджер шкіра рептилія, чорна барсетка нагрудна шкіряна крокодил Характеристики: Матеріал: натуральна шкіра; Металева фурнітура; Висота: 33 см; Ширина: 16 см; Глибина: 7 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 330 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 160 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Ручки | Немає |
| Форма | Нестандартна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип шкіри | Волов'я шкіра |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴








