-17%

Чоловіча сумка барсетка на плече з екошкірою Чорний(VS)
1 300 ₴
1 079 ₴
- В наявності
- Код: 509(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка барсетка на плече з екошкірою Чорний(VS)

Чоловіча сумка барсетка на плече з екошкірою Чорний(VS)

Чоловіча сумка-барсетка на плече Характеристики: Матеріал: Щільна та високоякісна ПУ шкіра (поліуретан) — це високосортний продукт, виготовлений за особливими технологіями, своїми властивостями за якістю, що не поступається натуральній шкірі Висота: 33 см; Ширина: 16 см; Глибина: 8 см; Переваги: Широкі та щільні плечові лямки; Морозостійкість (не тріскається й не тріскається на морозі); Не має стороннього запаху (що істотно відрізняє цей матеріал від дешевого шкірозамінника); Тактильно та візуально матеріал дуже схожий на натуральну шкіру (має багатий зовнішній вигляд); М'який і еластичний матеріал (добре витримує навантаження); Товар повністю відповідає фото, за потреби відправимо Вам живі фото товару на Viber. Відсилання на день замовлення Відсилання з р. Дніпр, у більшість міст України доставка 1 день, сьогодні замовили — завтра отримали (докладніше уточнюйте в менеджера під час оформлення замовлення) Прямі постачання з фабрик Працюємо на пряму з перевіреними фабриками, тому Ви отримуєте товар за вигідною ціною на ринку України. Гарантія якості Гарантуємо повернення або обмін товару якнайшвидше, якщо Вас щось не влаштує. Оплата у разі отримання Вирушаємо накладеним платіжом (оплата під час отримання), Ви оплачуєте товар після огляду у відділенні Нової Пошти або Укрпошти.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 33 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 16 см |
| Вага | 600 г |
| Глибина | 13 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Якісна ПУ шкіра |
| Стать | Чоловічий |
| Тип сумки | Кросс-боди |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 079 ₴








