
Чоловіча сумка для документів А4 через плече офісна сумка для чоловіка на роботу під документи(VS)
1 800 ₴
1 359 ₴
- В наявності
- Код: 1013(VS)
Чоловіча сумка для документів А4 через плече офісна сумка для чоловіка на роботу під документи(VS)

Чоловіча сумка для документів А4 через плече офісна сумка для чоловіка на роботу під документи(VS)

Чоловіча сумка для документів А4 через плече, офісна сумка для чоловіка на роботу під документи Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екокжа преміум якості; Довжина: 38 см; Ширина на основі: 5 см; Висота: 29 см; Плечовий ремінь у комплекті, на карабінах, максимальна довжина 120 см; Фурнітура металева.
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 290 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 см |
| Розмір | Середній |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Тип призначення | Чоловіча сумка для документів А4 через плече, ділова офісна сумка для чоловіка на роботу під документи |
| Основні | |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Да |
- Ціна: 1 359 ₴









