
Невелика чоловіча сумка планшет польова міська сумка для документів барсетка(VS)
900 ₴
749 ₴
- В наявності
- Код: 722(VS)
Невелика чоловіча сумка планшет польова міська сумка для документів барсетка(VS)

Невелика чоловіча сумка планшет Jeep польова міська сумка для документів барсетка(VS)

Невелика чоловіча сумка планшетка Jeep польова ⁇ Якісна міська сумка для документів барсетка Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Ширина: 22 см; Ширина за основою: 6 см; Висота: 26 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 260 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 см |
| Вага | 490 г |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип застежки | Молния |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 60 см |
| Стать | Чоловічий |
- Ціна: 749 ₴








