
Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча(VS)
2 295 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1282(VS)
Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча(VS)

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча(VS)

Якісна дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум'якості; Довжина: 48 см; Ширина за основою: 22 см; Висота: 33 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 22 см |
| Ширина | 47 см |
| Основні | |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Ручна поклажа |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип призначення | Якісна дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча |
- Ціна: 2 295 ₴









