-7%

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча клітка Чорний(VS)
1 500 ₴
1 399 ₴
- В наявності
- Код: 1231(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча клітка Чорний(VS)

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак поїзд Сумка для речей чоловіча жіноча клітина Чорний(VS)

Дорожня сумка для ручної поклажі в літак, поїзд. Сумка для речей чоловіча жіноча клітинка Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра преміум якості; Довжина: 42 см; Ширина на основі: 22 см; Висота: 22 см; Плечовий ремінь у комплекті; Якісна металічна фурнітура.
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Ширина | 42 см |
| Глибина | 22 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 399 ₴







