-9%

Стильна чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі (VS)
1 700 ₴
1 549 ₴
- В наявності
- Код: 675(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі (VS)

Стильна чоловіча міська сумка на плече велика та містка дорожня сумка для ручної поклажі (VS)

Стильна чоловіча міська сумка на плече, велика і містка дорожня сумка для ручної поклажі з ручкою для валізи, щільна і якісна екошкіра Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 47 см; Ширина основи: 22 см; Висота: 26 см; Ручка для кріплення на валізу; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 260 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 470 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип сумки | Об'ємна/Сумка-тоут |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Молодіжний |
| Підкладка | Да |
| Плечовий ремінь | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 549 ₴









