-9%

Чоловіча жіноча міська сумка рептилія велика та містка дорожня сумка ручна поклажа(VS)
1 600 ₴
1 449 ₴
- В наявності
- Код: 1530(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча жіноча міська сумка рептилія велика та містка дорожня сумка ручна поклажа(VS)

Чоловіча жіноча міська сумка рептилія велика та містка дорожня сумка ручна поклажа(VS)

Якісна чоловіча жіноча міська сумка рептилія велика та містка дорожня сумка ручна поклажа Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 50 см; Ширина основи: 23 см; Висота: 25 см; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 250 см |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 230 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 500 см |
| Тип призначення | Якісна чоловіча жіноча міська сумка рептилія велика та містка дорожня сумка ручна поклажа |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Тиснена |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Ручки | Дві |
| Форма | Прямокутна |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | True |
| Основні | |
| Плечовий ремінь | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴









