-5%

Чоловіча сумка планшет повсякденна міська сумка-барсетка Коричневий(VS)
950 ₴
899 ₴
- В наявності
- Код: 939(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка планшет повсякденна міська сумка-барсетка Коричневий(VS)

Чоловіча сумка планшет Jeep 1941 стильна повсякденна міська сумка-барсетка Коричневий(VS)

Якісна чоловіча сумка планшетка Jeep 1941 повсякденна, стильна міська сумка Джип барсетка Характеристики: Матеріал: якісна та щільна екошкіра; Металева фурнітура з гравіюванням бренда; Ширина: 20 см; Ширина за основою: 7 см; Висота: 23 см; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Висота | 230 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 200 см |
| Вага | 500 г |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Плечовий ремінь | Да |
| Ручки | Одна |
| Тип застежки | Молния |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 70 см |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴









