-15%

Чоловіча барсетка з еко шкіри Коричневий (VS)
1 300 ₴
1 099 ₴
- В наявності
- Код: 389(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча барсетка з еко шкіри Коричневий (VS)

Чоловіча барсетка Feidakabolo з еко шкіри Коричневий(VS)

Чоловіча барсетка Feidakabolo Характеристики: Матеріал: Якісна і щільна ПУ шкіра середньої жорсткості; Довжина: 23 см; Ширина: 14 см; Товщина: 7 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 70 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 230 см |
| Стать | Чоловічий |
| Основні | |
| Жорсткість | М'яка |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴







