-14%

Чоловіча шкіряна сумка планшет + гаманець із натуральної шкіри набір подарунковий комплект для чоловіка (VS)
2 200 ₴
1 899 ₴
- В наявності
- Код: 911+К(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка планшет + гаманець із натуральної шкіри набір подарунковий комплект для чоловіка (VS)

Чоловіча шкіряна сумка планшет + гаманець із натуральної шкіри набір подарунковий комплект для чоловіка (VS)

Чоловіча шкіряна сумка-планшетка + гаманець із натуральної шкіри набір, подарунковий комплект для чоловіка Характеристики: Сумка + кошелек; Матеріал гаманця та сумки: натуральна шкіра; Висота: 24 см; Ширина: 20 см; Товщина: 4,5 см; Якісно прострочена, є необроблені зрізи, де видно, що це дійсно натуральна шкіра; Одна передня прихована кишеня на магніті, одна задня кишеня на блискавці, одне основне відділення на блискавці з внутрішньою мінікишенею на блискавці; Надійна металева фурнітура; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощою, Укріпкою. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ).
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 240 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 45 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴









