-24%

Чоловіча шкіряна сумка планшет барсетка з тисненням чорна рептилія з натуральної шкіри (VS)
1 650 ₴
1 249 ₴
- В наявності
- Код: 1459(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча шкіряна сумка планшет барсетка з тисненням чорна рептилія з натуральної шкіри (VS)

Чоловіча шкіряна сумка планшет барсетка з тисненням чорна рептилія з натуральної шкіри (VS)

Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 250 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 25 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 230 см |
| Тип призначення | Чоловіча шкіряна сумка-планшетка барсетка з тисненням рептилія чорна з натуральної шкіри |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Тип шкіри за способом оброблення | Флотар |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Відділення | 1 основне |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴








