Чоловіча сумка для паперу (ПУ шкіра) Чорний(VS)

Чоловіча сумка для паперу (ПУ шкіра) Чорний(VS)

Чоловіча сумка для паперів Характеристики: Матеріал: Якісна і щільна ПУ шкіра - імітація натуральної шкіри за новими технологіями; Висота ручок: 18 см; Довжина: 38 см; Товщина: 5 см; Висота: 29 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 290 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 см |
| Розмір | Середній |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 380 см |
| Основні | |
| Довжина ручок | 180 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Дві |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 1 200 ₴










