
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат для паперів Чорний(VS)
1 550 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 631(VS)
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат для паперів Чорний(VS)

Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат для паперу Jeep Чорний(VS)

Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель психолог діловий для паперів Jeep Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі. Храктеристики: Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості); Довжина: 39 см; Висота: 28 см; Висота ручок: 14 см; Ширина за основою: 6 см; Плечовий ремінь у комплекті; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. Дивіться також й інші наші варіанти чоловічих портфелів
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 280 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 390 см |
- Ціна: 1 349 ₴




