-23%

Чоловіча плетена сумка планшет велика чорна екошкіра (VS)
1 100 ₴
849 ₴
- В наявності
- Код: 1505(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча плетена сумка планшет велика чорна екошкіра (VS)

Чоловіча плетена сумка планшет велика чорна екошкіра (VS)

Чоловіча плетена сумка планшетка велика чорна екошкіра Характеристики: Матеріал: плетена екошкіра; Зверніть увагу на розміри, сумка велика; Висота: 30 см; Ширина: 28 см; Товщина: 2 см; Надійна металева фурнітура;
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eton |
| Висота | 300 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Розмір | Великий |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 20 см |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 280 см |
| Тип призначення | Чоловіча плетена сумка планшетка велика чорна екошкіра |
| Основні | |
| Тип застежки | Молния |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип сумки | Сумка-планшетка/Польова |
| Ручки | Немає |
| Форма | Прямокутна |
| Плечовий ремінь | Да |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Екошкіра |
| Підкладка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 849 ₴









