
Сумка чоловіча жіноча повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)
2 023,65 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1282(VS)
Сумка чоловіча жіноча повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)

Сумка чоловіча жіноча повсякденна сумка для міста спортивна сумка для залу(VS)

Стильна велика міська сумка для чоловіків, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для залу Характеристики: Матеріал: якісна і щільна екокожа преміум якості; Довжина: 48 см; Ширина основи: 22 см; Висота: 33 см; Плечовий ремінь в комплекті; Якісна металева фурнітура. Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ).
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 330 см |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри | Екошкіра |
| Тип призначення | Якісна міська сумка чоловіча жіноча, повсякденна сумка для міста, спортивна сумка для зали |
| Візерунки та принти | Клітка |
| Основні | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 480 см |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Нестандартна |
- Ціна: 2 023,65 ₴









