
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат еко шкіра Світло-коричневий(VS)
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 634СК(VS)
Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат еко шкіра Світло-коричневий(VS)

Чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат еко шкіра Світло-коричневий(VS)

Якісна чоловіча сумка для документів А4 чоловічий портфель дипломат ділової еко шкіра Якісний і щільний матеріал, надійна і міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний в повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто постійно працює з документами або ж є необхідність завжди мати при собі планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі. Характеристики: Матеріал: Еко шкіра (м'яка); Довжина: 39 см; Висота: 29 см; Ширина основи: 6,5 см; Плечовий ремінь в комплекті; Оплата та доставка Весь товар в наявності на нашому складі, відправляємо Новою Поштою, Укрпоштою, Justin. Відправку замовлень виробляємо максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: ПромОплата, Передоплата на картку Приватбанку, Накладний платіж (ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ). Якщо у Вас залишилися питання по товару, наш менеджер з радістю Вам допоможе. Телефонуйте нам за телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. Дивіться також і інші наші варіанти чоловічих портфелів
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
| Основні | |
|---|---|
| Вид шкіри за способом обробки | Пресована |
| Висота | 290 мм |
| Довжина ручок | 140 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип шкіри за способом оброблення | Пресована |
| Довжина: | 390 см |
| Ширина | 65 см |
- Ціна: 1 400 ₴





