-13%

Чоловіча сумка для ноутбука еко шкіра портфель для планшет а документів папок А4(VS)
1 550 ₴
1 349 ₴
- В наявності
- Код: 631(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловіча сумка для ноутбука еко шкіра портфель для планшет а документів папок А4(VS)

Чоловіча сумка для ноутбука Jeep еко шкіра портфель для планшет а документів папок А4(VS)

Чоловіча сумка для ноутбука Jeep екошкіра портфель для планшета документів папок А4 Якісний і щільний матеріал, надійна та міцна фурнітура, дуже зручний і незамінний у повсякденному використанні чоловічий аксесуар, ідеально піде для тих, хто працює постійно з документами або ж є потреба завжди мати біля себе планшет, нетбук або ноутбук, а також інші дрібні речі. Характеристики: Матеріал: Екошкіра преміумкласу (щільна, середньої жорсткості); Довжина: 39 см; Висота: 28 см; Висота ручок: 14 см; Ширина за основою: 6 см; Плечовий ремінь у комплекті; Оплата та доставка Весь товар у наявності на нашому складі, відправляємо Новою Пощой, УкрСокою, Justin. Відправлення замовлень вироблене максимально швидко, щоб Ви якомога швидше могли отримати своє замовлення. Способи оплати: Промолатання, Запроваджений на карту Приватбанка, Накладений платіж (ОПЛАТА ЗА ПОЛУЧНІ). Якщо у Вас залишилися питання щодо товару, наш менеджер із задоволенням Вам допоможе. Телефонуйте нам телефоном або пишіть на VIber, ми завжди на зв'язку. Дивіться також й інші наші варіанти чоловічих портфелів
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Jeep |
| Кількість відділень | 5 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Вага | 800 г |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 280 |
| Глибина | 60 см |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Стать | Чоловічий |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Ширина | 390 см |
| Основні | |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип застежки | Молния |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴



