
Чоловічі сумки через плече еко шкіра Чорний(VS)
900 ₴
- В наявності
- Код: 353(VS)
+380 (99) 865-65-19
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чоловічі сумки через плече еко шкіра Чорний(VS)

Чоловіча сумка через плече Jeep шкіра шкіра Чорний(VS)

Чоловіча сумка через плече Jeep Характеристики: Матеріал: PU шкіра преміум якості; Довжина: 32 см; Товщина: 5 см; Висота: 25 см; Якщо у Вас залишилися якісь питання, то зв'яжіться з нами або залиште свої контакти і ми самі зв'яжемося з Вами і уточнюємо всі деталі! Будь ласка, перед оформленням замовлення, уважно прочитайте умови доставки і оплати і ознайомтеся з тарифами на доставку в розділі "Доставка та оплата"
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Чому купують саме у нас?
🛒Великий асортимент товарів. Кожен знайде те, що йому потрібне

👌 Надаємо гарантію якості на весь асортимент товарів

🚚 Ми забезпечуємо оперативну доставку замовлень

😉 Завжди прагнемо надати найкращий сервіс для нашого клієнта
👍 Маємо величезний клієнтський досвід у цій сфері
![]()
👉Весь товар перевіряється на наявність браку перед відправкою👈
👉З турботою про кожного клієнта👈
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 250 см |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 50 см |
| Тип | Сумка |
| Основні | |
| Довжина: | 320 см |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 900 ₴





